wielkość tekstu:
Kontrast:
Świat Seniora
Publicystyka

Aktywizacja seniorów

Motywem przewodnim naszej pracy jest hasło „Nasz świat jest w naszych rękach.” W ramach celów statutowych organizujemy różnorodne wydarzenia prowadzące do aktywizowania seniora i uzdrawiania środowiska, od którego zależy przecież nasze zdrowie. Między innymi z okazji Świąt Bożego Narodzenia zaangażowaliśmy seniorów do nowego projektu związanego z konfekcjonowaniem miodów. Fundacja przygotowała całe zaplecze „produkcyjne”. Wspólnie z podopiecznymi fundacji oklejamy i metkujemy słoiczki z miodem pozyskiwane z zaprzyjaźnionej, ekologicznej pasieki z Warmii. Produkt, który oferujemy jest namacalnym dowodem naszych cyklicznych działań. Pokazuje on niezwykłą, leczniczą moc natury i symboliczną dbałość o jej dary.

W ramach zwyczajowego obdarowywania prezentami świątecznymi, zgodnie z tradycją firmy komercyjne ofiarują miód, przygotowany przez konkretnego seniora swoim pracownikom i klientom.

Działania Fundacji ECO SENIOR zawsze dostosowujemy do potrzeb seniorów. Tworzymy narzędzia do wsparcia finansowego aktywności seniorów. Jednym z naszych celów statutowych jest synergia międzypokoleniowa. Młodzi dla Dojrzałych i Dojrzali dla Młodych to nasze działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu. Więcej informacji znajdą Państwo w specjalnie przygotowanej przez nas ulotce: Kliknij, aby pobrać ulotkę

CMS
CMS

Fundacja Eco Senior

ul. Miejska 7
11-400 Kętrzyn 

CMS e.madra@swiatseniora.org
CMS +48 607 887 722
CMS Wytycz trasę dojazdu CMS