wielkość tekstu:
Kontrast:
CMS
CMS

Świat Seniora

Świat jest w twoich rękach - na tym haśle powstał Świat Seniora. Nie chcemy, aby ktoś decydował za nas jaką będziemy mieli starość. Chcemy żyć i być aktywnymi najdłużej jak to będzie możliwe i zdrowie będzie dopisywało. Chcemy również dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi seniorami oraz firmami, dla których seniorzy są ważni.

Założenie firmy

Założenie firmy

Świat Seniora powstał nie przez przypadek - jest to nasza wizja nowoczesnego seniora

Korzystając z naszych zdobytych w trakcie pracy zawodowej umiejętności i kompetencje, w oparciu o nasze osobiste ambicje i wizje przyszłości powstał pomysł zajęcia się seniorami. Budujemy na wzajemnym zaufaniu, różnorodności w postrzeganiu świata, starości i wartości w zmieniającym się bardzo szybko otoczeniu.

Osoby decyzyjne w naszych strukturach to:
Ela Mądra prawie emerytka - członek Zarządu
Wojciech Iwulski przyszły emeryt - członek Zarządu
Marek Szul przyszły emeryt - członek Zarządu

Każdy z nas aktywnie uczestniczy w tworzeniu lepszej teraźniejszości i przyszłości seniorów.

Zdobywanie doświadczenia

Praca z seniorami dała nam wiedzę

Doświadczenia życiowe seniorów sprawiają to, że mamy nieskończone możliwości tworzenia projektów „szytych na miarę” zgodnie z oczekiwaniami odbiorców.
Od lat zdobywaliśmy doświadczenia w realizacji programów rozwojowych dla seniorów między innymi w projektach ze środków europejskich, norweskich. Uczyliśmy się jako wolontariusze w Uniwersytetach Trzeciego Wieku, poznając seniorów i ich oczekiwania oraz sposób patrzenia na dzisiejszy świat.

Zdobywanie doświadczenia
Aktualny rozwój

Aktualny rozwój

Projekty dla seniorów i z seniorami

W oparciu o zebrane doświadczenia opracowaliśmy i przygotowujemy nowe produkty. Skupiamy się na tworzeniu aktywności i zaangażowaniu seniorów jako partnerów w projektach. Walczymy ze stereotypami, ponieważ one niestety pokazują fałszywy obraz współczesnego seniora jako roszczeniowego i zorientowanego tylko i wyłącznie na własne korzyści.

Napisz do nas

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

*pole obowiązkowe

CMS
CMS

Fundacja Eco Senior

ul. Miejska 7
11-400 Kętrzyn 

CMS e.madra@swiatseniora.org
CMS +48 607 887 722
CMS Wytycz trasę dojazdu CMS