wielkość tekstu:
Kontrast:
Świat Seniora
Aktualności

Senior na drodze do...bezpieczeństwa

W ramach kampanii Senior na drodze do…bezpieczeństwa, Fundacja Eco Senior oraz firma IntroHL zapraszają wszystkich seniorów z Kętrzyna na spotkanie 16 listopada o godzinie 11.00 do Sali konferencyjnej przy ul. Dworcowej 10.

Spotkaniu patronuje Pan Burmistrz Ryszard Niedziółka.

 

Oto program i jego atrakcje:

  1. Spotkanie z ekspertem bezpieczeństwa ruchu drogowego, który porozmawia z seniorami na temat najczęstszych niebezpieczeństw występujących na drodze;
  2. Spotkanie z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego z Kętrzyna, który na podstawie konkretnych miejsc i wydarzeń, wskaże seniorom bezpieczne rozwiązania; 
  3. Bezpłatny warsztat rowerowy – Seniorzy, którzy na spotkanie przyjadą swoim rowerem, będą mogli bezpłatnie skontrolować jego podstawowe elementy w serwisie rowerowym. Bezpłatnie będzie możliwość doposażenia tych rowerów w obowiązkowe oświetlenie.
  4. Symulator bezpiecznej jazdy – Seniorzy, którzy na co dzień kierują autem, będą mogli bezpłatnie skorzystać z symulatora jazdy. Instruktor sprawdzi jak jeżdżą Seniorzy, z czym mają problem i podpowie najlepsze rozwiązania.

Seniorzy biorący udział w warsztatach będą mogli zdobyć jeden z 20 zegarków typu smartwatch marki XIAOMI Mi Band 7.

 

Wydarzenie organizuje firma IntroHL na zlecenie Krajowej Rady bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

CMS
CMS

Fundacja Eco Senior

ul. Miejska 7
11-400 Kętrzyn 

CMS e.madra@swiatseniora.org
CMS +48 607 887 722
CMS Wytycz trasę dojazdu CMS